Sähköauton älykkäät latausjärjestelmät


Rexel tarjoaa yhteistyössä EVBoxin ja muiden alan merkittävien kumppaneiden kanssa älykkäitä sähköauton latausjärjestelmiä ja niihin liittyviä palveluita kaikkiin kohteisiin kuten koteihin, taloyhtiöille ja työpaikoille sekä julkisiin kiinteistöihin.

Palvelemme myös laajemmissa sähköauton latausjärjestelmiin liittyvissä projekteissa, joihin liittyvät mm. laskutuspalvelut ja lataustehonhallinta.

Rexelin valikoimassa olevat latausasemat ovat erittäin tyylikkäitä ja käyttäjäystävällisiä. Ne ovat korkealaatuisia, turvallisia ja lataavat sähköauton nopeasti. 

Tutustu palveluun oheisista esitteistä ja kysy lisää Rexeliltä sähköautojen älykkäistä latausjärjestelmistä.

Sähköautonlatauksen kartoituslomake >>


Ota yhteyttä lähimpään asiantuntijaamme:

Pääkaupunkiseutu

Aki Humalajoki
aki.humalajoki@rexel.fi

+358 10 5093 537

 

Joensuu 

Jukka Halonen
jukka.halonen@rexel.fi

+358 10 5093 834

 

Jyväskylä
 

Jani Laurila
jani.laurila@rexel.fi

+358 10 5093 653

 

Kotka

Jani Kola
jani.kola@rexel.fi

+358 10 5093 465



Kuopio 

Timo Rissanen
timo.rissanen@rexel.fi 
+358 10 5093 806


Mikko Heikkinen
mikko.heikkinen@rexel.fi
+358 10 5093 807


Kuusamo 

Joel Hanhela
joel.hanhela@rexel.fi
+358 10 5093 690

 

Lahti 

Ville Nissinen
ville.nissinen@rexel.fi
+358 10 5093 445

 

Oulu 

Jussi Taskila
jussi.taskila@rexel.fi
+358 10 5093 860

 

Rovaniemi
 
Maritta Luusua
maritta.luusua@rexel.fi
+358 10 5093 873

Hannu Tuovinen
hannu.tuovinen@rexel.fi
+358 10 5093 875

 

Seinäjoki 

Marko Selkämaa
marko.selkamaa@rexel.fi
+358 10 5093 761

 

Tampere 

Joonas Syrjä
joonas.syrja@rexel.fi
+358 10 5093 607


Turku 

Marko Virtanen
marko.virtanen@rexel.fi
+358 10 5093 712


Vaasa

Kim Toivanen
kim.toivanen@rexel.fi
+358 10 5093 673

 

 

 

Muu Suomi
Contact Center
+358 40 9224 880 
(klo 08:00-16:00)